Teknosa’dan yılbaşına özel yüzde 50 indirim

Teknosa Türkiye’deki tüm mağazalarında yılbaşı nedeniyle yüzde 50 indirim başlattı. Turuncu indirim fırsatları adı altındaki kampanya ile bir çok ürünü uygun bir fiyata almak mümkün.
Teknosa-yılbasi-indirim
Teknosa, Turuncu indirim fırsatları ile 24 Aralık 2011 Cumartesi günü Türkiye’deki tüm mağazalarında notebooktan görüntü sistemlerine, beyaz eşyadan küçük ev aletlerine kadar birçok ürünü cazip fiyatlarla tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Bu kampanyada dikkat çeken Casper TKP-950B notebook teknik özellikleri için lütfen bu linke tıklayın.

Firmanın tarafımıza ilettiği bülten şu şekilde:

Türkiye’nin 73 ilinde 270’e yakın Teknosa mağazasında yüzde 50’ye varan indirimlerle son teknoloji ürünlere sahip olmak mümkün. Tüm Teknosa mağazalarında geçerli olan Turuncu indirimlerinde, Samsung 37D6000 3D LED LCD TV’ler 2689 TL yerine 1299 TL, Casper TKP-950B notebook ürünleri 1499 TL yerine sadece 699 TL’ye teknoloji severler ile buluşuyor.

Daha birçok ürün grubunda indirimli ve hediyeli kampanyaların olduğu 24 Aralık 2011 Turuncu şenliğinde aynı zamanda banka kartları taksit avantajları da sunuluyor. Stoklarla sınırlı olan indirimli ürünler, yeni yılda sevdiklerine hediye almak isteyenlere farklı alternatifleri seçme şansı veriyor.

“Herkes İçin Teknoloji” sloganıyla yıllardır son teknoloji ürünleri tüketicilerle buluşturan Teknosa, uyguladığı turuncu indirimlerle, 7’den 70’e teknoloji tutkunu tüketicilere özel fırsatlar sunmaya devam ediyor.

24 Aralık 2011 Cumartesi günü Türkiye’nin 73 ilinde bulunan 270’e yakın Teknosa mağazasında; tv, görüntü sistemleri, telekom, notebook, küçük ev aletleri, beyaz eşya ve oyun eğlence kategorilerinden birçok üründe yüzde 50’ye varan indirim fırsatları sunuluyor.

www.teknosa.com

İlginizi Çekebilir:
Teknosa İstanbul, Anlara ve İzmir mağaza listesi

  • damla

    11