Cep telefonu için en ucuz Bluetooth kulaklık modelleri ve fiyatları

Kablosuz iletişimin olmazsa olmazları cep telefonlar ama onları pratik bir şekilde kullanmamızı sağlayanlar ise Bluetooth kulaklıklar. İşte size 10 adet popüler Bluetooth kulaklık derlemesi.

Daha rahat iletişim ve güvenlik adına üretilen cep telefonu için bluetooth kulaklıklar iletişim için pratik çözümlerden birisi. Özellikle sürekli telefonda görüşme yapanlar için ideal olan Bluetooth kulaklıklar günümüzde sayısız marka ve modellerle tüketicilere sunuluyor. Bu farklılık özellikle nasıl bir Bluetooth kulaklık satın alacağını bilmeyen kullanıcılarda zorluk yaratmakta. Hangi ürünün tercih edileceği, hangi ürünün daha ekonomik olduğu, hangi bluetooth kulaklığın ne gibi özellikleri olduğu gibi soru Bluetooth kulaklık satın alma tercihlerini belirleyici faktör oluyor.

Tabi ses kalitesi ise Bluetooth kulaklıklar konusunda ayrı bir öneme sahip. Kablosuz menzil, ses kalitesi, kolay kullanım özellikleri ve kulağa oturuş rahatlığı Bluetooth kulaklıkların en önemli özellikleri arasında. Bu doğrultuda biz de pcextra.com.tr olarak popüler bluetooth kulaklık modellerini derlediğimiz bu rehberimizle en iyi seçimi yapmanıza yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Piyasada bulabileceğiniz en iyi ve en popüler bluetooth kulaklık modelleri:


1. Samsung HM1500: Özellikle hoş tasarımı ile ön plana çıkan Samsung HM1500, 6 saatlik konuşma süresi ile benzerlerinden daha az bir kullanım sunsa da birden fazla telefonda aynı anda kullanım sunması artıları olarak göze çarpıyor. Samsung HM1500 fiyatı 55 TL olsa da pek çok siteden indirimli bir şekilde alınabilir.


2. Sony MW600: Sony kalitesinin yaşamak isteyenlerin tercih edebileceği MW 600 modeli ince tasarımı ile rahatlık sağlıyor. 10 metreye kadar çekim gücü olan MW600 üstelik radyo özelliği ile geliyor. Sony MW600 fiyatı 100 TL civarında bir etikete sahip.


3. TTec Plus BT532: Tasarım konusunda her ne kadar sınıfı geçemese de sunduğu özellikleri ve fiyatı ile tercih edilebilir bluetooth kulaklıklar arasında yer alan TTec Plus BT532, 180 saat gibi bir bekleme süresi ile sizlere kolay bir kullanım sunuyor. TTec Plus BT532 fiyatı 40 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunuluyor.


4. Plantronics M50: Plantronics markasının piyasaya sunduğu M50 adlı ürün, her ne kadar rakiplerinin gerisinde kalsa da tercih edilebilir bir ürün. Plantronics M50 fiyatı 70 TL gibi bir etikete sahip.


5. Jabra Clipper: Jabra Clipper benzerleri ile aynı özellikleri sunsa da fiyat olarak epey pahalı olarak biraz lüks kaçıyor. Öyle ki Jabra Clipper fiyatı 110 TL gibi rakamlarla satılarak diğerlerine nazaran iki katı kadar pahalı duruma düşüyor. Özellikleri ile ön plana çıkan ürün bu bakımdan kulaklık ile telefonunuza tam kontrol sağlıyor. Kullanışlılığı ve pratikliği sevenler için tercih edilir bir ürün ama fiyatına dikkat etmenizi öneririz.


6. Arcon London B100: Siyah ve beyaz renk seçenekleri ile seçim imkânı sağlayan Arcon London B100 ortalama özellikte ve ses kalitesinde bir ürün.. Uygun fiyatı ile dikkat çekiyor. Pek çok site üzerinden Arcon London B100 fiyatı için 30 – 40 TL gibi etiketler görmek mümkün.


7. Nokia BH-214: Telefon konusunda kendini kanıtlamış ve yıllardır zirvede durmayı başarmış olan Nokia tarafından üretilen Nokia BH-214 modeli, tasarımı ve kullanışlı olması ile bu alanda farkını konuşturuyor. Nokia BH-214 fiyatı 40 TL’den başlayan fiyatlara sahip. Ses kalitesi ise ideal.


8. Sennheiser EZX 60: Küçük boyutları ile göze çarpan Sennheiser EZX 60, farklı modeller ve tasarımlar arayanlar için ideal. Her ne kadar fiyatı benzer ürünlere göre pahalı da olsa özellikle kulaklıklarında kalitesi ile alınabilir. Sennheiser EZX 60 fiyatı 120 TL civarında ama sonuçta o bir Sennheiser. Ses kalitesi tartışılmaz.


9. Samsung HS3000: Kulaklık konusunda ben de varım diyen Samsung özellikle HS3000 modeli ile ön plana çıkıyor. Diğer modellere göre benzer özellikler sunan Samsung HS3000 daha nispeten ebatları ile kolaylık sağlıyor. Samsung HS3000 fiyatı 80 TL civarında.


10. Snopy SN-BT300: Özellikle kablolu kulaklıklar konusunda oldukça popüler olan Snopy, bluetooth kulaklık arayanlar için de alternatifler sunuyor. Diğer kulaklıklara oranla daha farklı tasarlanan SN-BT300 büyük boyutları ile özellikle dışarıda pek kullanım kolaylığı sunmuyor. Snopy SN-BT300 50 TL olarak piyasada bulunabilir.

Tüm ürünler benzer özellikler sergilese de fiyatları bakımından farklılıklar gösteriyor. Kaliteden vazgeçmeyenler ve çok fonksiyonlar isteyenler için Jabra Clipper cazip görünürken ekonomik bir seçim yapmak isteyenler için Nokia ve Samsung modelleri ön plana çıkıyor.

 • http://www.albirelma.com Cihan çakır

  alacaksan apple alacaksın.gerisi hikaye

 • ozge

  Ucuz kulaklık bulduk da ucuz telefon fiyatları bulmak daha önemli.

 • Ayşe

  Fotoğrafta bayanda olan hangi model acaba?

 • Blizzardd

  Bu kulaklıkları dinleyecek telefonum yok almak istesemde
  Taksit cep telefonu almakta yalan oldu

 • Hüsnü Şimşek

  Bu kulaklıkları kullanabileceğim telefon alıcam fakat çok pahalı ya :(

 • http://mustafahazirci.com/ Mustafa Hazırcı

  Fazla özelliği olmasın. Yani illa dokunmatik, android olmasına gerek yok.İş yerinde kullanabileceğim ucuz cep telefonu lazım. Nereden alabilirim? Sıfır böyle telefonlar kaldı mı?

  • http://www.facebook.com/aytek007 Aytek In

   nokia e72