Samsung Galaxy S3 Dubai’de satışa çıktı bile

29 Mayıs’ta piyasaya çıkması beklenen Samsung Galaxy S3 için Dubai’deki satıcılar kuralla uymadı, Samsung Galaxy S3′ü mağaza vitrinlerine koydu. Fiyatı ise şu aralıkta:

Samsung Galaxy S3 Dubai fiyatı belli oldu. Galaxy S3, Dubai’de 2450 ile 2750 Dirhem arasında bir fiyata satılıyor. Bu rakamların anlamı şu: Galaxy S3 Dubai fiyatı 667 Dolar ile 750 Dolar arasında değişiyor. Samsung Galaxy S2 fiyatı ise Dubai’de 400-500 Dolar seviyelerine gerilemiş durumda.

Türkiye’de ise Galaxy S3 fiyatı konusunda net bir rakam yok ama Samsung Türkiye, bu modelin fiyatının 2.000 TL komşuluğunda olmasını beklediklerini söylemişti. Bu arada ek bir bilgi: Galaxy S2, abisi Galaxy S3′ün gelmesiyle fiyatında indirime gidiyor. Son günlerde Samsung Galaxy S2 fiyatının Türkiye’de ucuzladığını ve 1245 – 1.300 TL aralığına gerilediğini görüyoruz. Turkcell’de ise Galaxy S2 fiyatı hala 2 yıllık kontratlı satın alımlarda aylık 94 TL (ama içinde 1GB interneti de var) gibi uçuk bir rakamda.

Galaxy S3, Android’e ilgili herkesin merakla beklediği bir telefon. Samsung doğrulamasa da, ön sipariş rakamları 9 milyon adeti bulmuş. 4 çekirdekli bir telefon olması, bu cihazın sadece telefon olarak kullanılmayacağının en iyi göstergesi. Elimize geçtiğinde ayrıntılı bir incelemesini yaparak sizlerle paylaşacağımızdan emin olabilirsiniz.