İnsanı yaşlandıran program Oldify ile gençliğinizin kıymetini bilin

Apple iOS cihazlarında kullanılabilen Oldify isimli yazılım, çektiğiniz veya fotoğraf albümünüzden seçtiğiniz herhangi bir fotoğraftaki kişiyi 50 yaş kadar yaşlandırabiliyor.

Zaman su gibi akıp geçiyor ve nasıl yaşlanıyoruz anlayamıyoruz bile. Neyse ki bize, kendimize iyi bakmazsak 50 yıl sonra nasıl bir görünüme sahip olabileceğimizi gösteren bir iOS uygulaması var.

Apple iOS platformu için hazırlanan Oldify isimli hem eğlenceli hem de dramatik uygulama, bizlere 50 yıl sonrasında ne hale gelebileceğimizi gösteriyor. Uygulama oldukça basit. Yaşlandırmak istediğiniz kişinin fotoğrafını çekmek veya fotoğraf albümünüzden seçmek. Sonrasında programın size gösterdiği göz işaret noktalarını ve ağız noktasını fotoğraftaki uygun yere tam olarak getirmek. Program 3-4 sn içerisinde yaşlandırma işlemini gerçekleştiriyor.

Uygulamanın en güzel yönü bu yaşlandırma işlemini 3D olarak yapabilmesi. Yaşlandırılan yüz kendiliğinden göz açıp kapayabiliyor, sağa sola doğru kafasını çevirebiliyor. Dilerseniz fotoğraftaki kişinin alnına dokunup onu üzgün hale getirebiliyor veya burnuna dokunduğunuzda öksürmesini sağlayabiliyorsunuz. Hazırladığınız görseli telefonunuza kaydedebileceğiniz gibi anında YouTube ve Facebook gibi video ve sosyal ağlarda paylaşabiliyorsunuz. Program o kadar başarılı ki yıllardır bir türlü yaşlanamayan Süper Starımız Ajda Pekkan’ı bile yaşlandırmayı başarabiliyor.

Belki ileride "Yalçın Abi" de bu programı kullanarak gerçeğe daha yakın yaşlandırmalar yaparak insanları bulabilir. :)

Oldify uygulamasını İndir: http://itunes.apple.com/us/app/oldify/id480016021?mt=8

  • nurettin

    ajda yı öyle görünce bunun bir program olduğunu anladım :) normaldeo öyle olmaz dimi …. yalçın abiyi de unutmamak lazım. mükemmel ötesi. am çok yaşlanmamış mı? :)

  • Rookie

    Ajda Pekkan yaşlanmayacağı için muhtemelen yazılım hata verir : )

  • Rookie

    Ajda Pekkan yaşlanmaya