Turkcell T11 çıktı, fiyatı 389 TL

Turkcell’in Android’li yeni telefonu T11, hem taahhütlü, hem yalın olarak satışa sunuldu. Android 2.3.5 Gingerbread kurulu gelen telefon, cepten interneti kolaylaştırıyor.
turkcell-t11-fiyat

Turkcell T20′den sonra T11′i de duyurdu. Android 2.3.5 işletim sistemli Turkcell T11 fiyatı 389 TL. Ancak bu telefonu satın alanlara 3 ay boyunca bedava konuşma, internet, müzik ve mobil TV hediye ediliyor. Bu hediyeler arasında 250 dakika konuşma, 250 MB internet ve 50 adet mp3 şarkı bulunuyor.

Turkcell T11 teknik özellikleri şöyle:
Turkcell T11′in dokunmatik ekranı 2.8 inç büyüklüğünde ve 320×240 piksel. 3.2 mp’lik de kamerası bulunan Turkcell T11′de kablosuz ağ (Wi-fi), GPS, 16GB’a kadar MicroSD kart desteği ve cihazın tutuş şekline göre donebilir ekran bulunuyor (Gyro sensor). Çin’in ve dünyanın en büyük telefon üreticilerinden olan ZTE tarafından üretilmiş olan Turkcell T11′de ayrıca 389 TL fiyatı bulunan bir telefonda pek karşılaşılmayan NFC (Near Field Computing – Yakın temaslı işlem) özelliği de bulunuyor.

Yani Turkcell T11 sahipleri, Turkcell Mobil Cüzdan ile temassız ödeme hizmetinden de yararlanabilecekler. Turkcell T10 ve T20 gibi Turkcell’in verdiği rakamlara göre bir yıllık bir sürede 300 bin adetten fazla satan modellerin yanına daha güçlü özelliklerle donatılmış bir kardeş olarak eklenen Turkcell T20, internete erişebilen akıllı telefonlar liginde cazip bir seçenek olacak.

Turkcell’den T11 ile ilgili olarak gelen açıklama aynen şöyle:

Turkcell, yeni Android telefonu Turkcell T11 ile tüm cep telefonu kullanıcılarına, sadece 389 TL’ye iletişim dünyasının yeni trendi olan akıllı telefonlara geçme fırsatını sunuyor . Üstelik T11’in bu fiyatına içinde şık aksesuar setiyle birlikte 3 ay boyunca konuşma, internet, Mobil TV ve müzik de dahil Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, 300 binden fazla satış rakamına ulaşarak Türkiye’nin en çok satan ikinci akıllı telefonu olan T serisinin yeni üyesi Turkcell T11’i müşterilerine sundu.

Her an her yerden Turkcell 3G hızında mobil internet olanağı sağlayan Turkcell T11, 389 TL’ye Turkcell’lilerle buluşacak. Üstelik World’e özel 12 taksit seçeneği ve 3 ay boyunca her ay her yöne 250 dakika konuşma, 250 MB internet, Mobil TV ve toplam 50 şarkı ve Türkiye’de ilk kez Turkcell’le üçlü aksesuar seti ile. Dileyenler Turkcell T11’e ayda 14.90 TL’den başlayan kontratlı tekliflerle de sahip olabilecek.
Android 2.3.5 işletim sistemi ile gelen Turkcell T11, 2.8 inç boyutunda 320×240 (QVGA) çözünürlüklü dokunmatik ekrana ve 3.2 MP dijital zoom’lu kameraya sahip.

Yaklaşık 100 gramlık hafif bir telefon olan T11’in 256MB RAM’i ve sanal QWERTY klavyesi bulunuyor. Wi-Fi, GPS alıcısı, sesli arama ve sesli mesaj, MP3 çalar, Push e-posta,16 GB Micro SD ve döndürülebilir ekran gibi özelliklere sahip Turkcell T11, kutudan yüklenmiş olarak çıkan pek çok Turkcell uygulaması ile de kullanıcısının hayatını kolaylaştırıyor ve değer katıyor. ZTE işbirliği ile üretilen Turkcell T11 dahili Yakın Alan İletişimi (NFC) ve ön yüklü gelen Cep-T Cüzdan uygulaması ile temassız işlem ve mobil cüzdan olanağı da sağlıyor.

Emre Sayın: Turkcell T11 akıllı telefon deneyimini cazip fiyat-kalite dengesiyle geniş kitlelere taşıyor
Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın konuyla ilgili açıklamasında şunları söyledi:
“Bilgiye erişimde fırsat eşitliği vizyonuyla en makul fiyatlara akıllı telefon deneyimi sunduğumuz Turkcell T serisi cihazlar, bugüne kadar 300 binden fazla sattı. T10 ve T20’nin gördüğü bu büyük ilginin ardından şimdi de akıllı telefon deneyimini fiyat-kalite dengesi açısından zirveye taşıyan Turkcell T11’i müşterilerimize sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Turkcell’liler yeni akıllı telefonumuz T11 ile standart telefon fiyatına Turkcell 3G kalitesiyle en iyi mobil internet deneyimini yaşayacak, sosyal ağlar üzerinden her an her şeyi paylaşabilecek, yurtiçinde 60 binden fazla noktada temassız ödeme yapabilecek, müziğini, televizyonunu cebinde taşıyacak, ön yüklü olarak gelen Turkcell uygulamaları sayesinde hayatları kolaylaşacak”

Beklentilere uygun 3 farklı seçenek
Turkcell’liler T11’lerine herhangi bir taahhütte bulunmadan 389TL karşılığında sahip olabiliyorlar. Üstelik T11 aksesuar setiyle birlikte bu fiyata 3 ay boyunca her ay her yöne 250 dakika konuşma, 250 MB internet, Mobil TV ve Turkcell Müzik’ten toplam 50 şarkı indirebilme olanağı da dahil. Dileyenler World’e özel peşin fiyatına 12 taksit fırsatından da yararlanabiliyor.

Turkcell’in en yeni akıllı telefonuna en uygun koşullarla kavuşmak isteyenlere sunduğu bir diğer seçenek de, Turkcell T11’i 24 ay boyunca tarifeye ek ayda yalnızca 14,90 TL’ye sahip olmak. Bu teklife 3 ay boyunca ücretsiz 250 MB internet de dahil.

Turkcell T11’e internet paketiyle birlikte sahip olmak isteyenler ise 24 ay boyunca ayda sadece 27,5 TL’ye T11’lerini her ay 250MB internet paketi ile kullanabilecek.

Turkcell T11’in tüm teklifleri, şık tasarımlı kılıf, arka kapak ve ekran koruyucusundan oluşan aksesuar seti hediyesiyle geliyor.